11106. 387. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
31
0 HUF
Herendi János vitéz a griffmadáron, kézzel festett, jelzett, csákón lepattanással, alján sérülésekkel, m:20,5 cm, h:18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf