https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 34

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Amerikai Egyesült Államok ~1972. Harry S. Truman jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP) USA ~1972. Harry S. Truman Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)
31325.

Amerikai Egyesült Államok ~1972. "Harry S. Truman" jelzett Ag emlékérem (24,95g/0.925/39mm) T:1- (PP) USA ~1972. "Harry S. Truman" Ag commemorative medallion with hallmark (24,95g/0.925/39mm) C:AU (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Zahl der Gebote:
1
Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31326.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Johny Cash peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP) USA ND Johny Cash Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)
31327.

Amerikai Egyesült Államok DN "Johny Cash" peremen jelzett Ag emlékérem (31,19g/0.999/39mm) T:1- (PP) USA ND "Johny Cash" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge (31,19g/0.999/39mm) C:AU (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
EUR
,
22,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Ausztria DN Schubert-Plakette Steyer-Liedertafel - Für hervorragende Verdienste im Reiche d. Töne egyoldalas, öntött Br plakett, hátlap alapján korábban márvány/fa talapzaton volt (44x59mm) T:1-
31328.

Ausztria DN "Schubert-Plakette Steyer-Liedertafel - Für hervorragende Verdienste im Reiche d. Töne" egyoldalas, öntött Br plakett, hátlap alapján korábban márvány/fa talapzaton volt (44x59mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
18
Csehszlovákia 1978. František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978 Br emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978 Br medallion (60mm) C:AU
31329.

Csehszlovákia 1978. "František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978" Br emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. "František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978" Br medallion (60mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Parlamentközi konferencia peremén jelzett Ag díjérem. Szign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) T:2 France 1900. Republique Francaise / Conference Interparlamentaire de 1900 Pax Paris (Interparliamentary Conference) Ag commemorative medallion, hallmarked on the edge. Sign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) C:XF
31330.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Parlamentközi konferencia" peremén jelzett Ag díjérem. Szign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) T:2 France 1900. "Republique Francaise / Conference Interparlamentaire de 1900 Pax Paris (Interparliamentary Conference)" Ag commemorative medallion, hallmarked on the edge. Sign.: Daniel Dupuis (64,77g/51mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
4
Hollandia 1994. AEGON Ag emlékérem, lezárt karton dísztokban (0.720/38mm) T:1
31331.

Hollandia 1994. "AEGON" Ag emlékérem, lezárt karton dísztokban (0.720/38mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Horvátország 1932. Zágrábi Kereskedelmi, Kézműves és Ipari Kamara egyoldalas Br plakett, BRIESBACH KRAUS ZAGREB gyártói jelzéssel. Szign.: IK (73x73mm) T:1-,2 Croatia 1932. Komora Za Trgovinu Obrt i Industriju v Zagreb one-sided Br plaque with BRIESBACH KRAUS ZAGREB (Chamber of Trade, Crafts and Industry in Zagreb) makers mark. Sign.: IK (73x73mm) C:AU,XF
31332.

Horvátország 1932. "Zágrábi Kereskedelmi, Kézműves és Ipari Kamara" egyoldalas Br plakett, "BRIESBACH KRAUS ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: IK (73x73mm) T:1-,2 Croatia 1932. "Komora Za Trgovinu Obrt i Industriju v Zagreb" one-sided Br plaque with "BRIESBACH KRAUS ZAGREB (Chamber of Trade, Crafts and Industry in Zagreb)" maker's mark. Sign.: IK (73x73mm) C:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
17
Izrael 1964. Harmadik Nemzetközi Biblia Kongresszus - Jeruzsálem, 1964 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 Israel 1964. TROISIEME CONCOURS INTERNATIONAL DE BIBLE JERUSALEM 1964 (3rd International Bible Congress) double-sided Br commemorative medallion (60mm) C:UNC
31333.

Izrael 1964. "Harmadik Nemzetközi Biblia Kongresszus - Jeruzsálem, 1964" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 Israel 1964. TROISIEME CONCOURS INTERNATIONAL DE BIBLE JERUSALEM 1964 (3rd International Bible Congress)" double-sided Br commemorative medallion (60mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Izrael 1967. Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám 228, tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,51g/0.999/35mm) T:1 Israel 1967. Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin hallmarked Ag commemorative medallion, with 228 serial number on edge, in plastic case (30,51g/0.999/35mm) C:UNC
31334.

Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám "228", tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,51g/0.999/35mm) T:1 Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" hallmarked Ag commemorative medallion, with "228" serial number on edge, in plastic case (30,51g/0.999/35mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
EUR
,
22,06
USD
Zahl der Gebote:
5
Izrael 1967. Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám 04, tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,10g/0.999/35mm) T:1 Israel 1967. Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin hallmarked Ag commemorative medallion, with 04 serial number on edge, in plastic case (30,10g/0.999/35mm) C:UNC
31335.

Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" jelzett Ag emlékérem, peremen sorszám "04", tanúsítvánnyal, műanyag tokban (30,10g/0.999/35mm) T:1 Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" hallmarked Ag commemorative medallion, with "04" serial number on edge, in plastic case (30,10g/0.999/35mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
EUR
,
22,06
USD
Zahl der Gebote:
5
Izrael 1967. Jeruzsálem a béke városa / Jeruzsálem felszabadítása 1967. június 7. kétoldalas, Br emlékérem, peremen sorszám 454, múanyag dísztokban (59mm) T:1 Israel 1967. Jerusaelm City of Peace / Liberation of Jerusalem 7. VI. 1967. double-sided Br commemorative medallion, with serial number 454 on edge, in plastic case (59mm) C:UNC
31336.

Izrael 1967. "Jeruzsálem a béke városa / Jeruzsálem felszabadítása 1967. június 7." kétoldalas, Br emlékérem, peremen sorszám "454", múanyag dísztokban (59mm) T:1 Israel 1967. "Jerusaelm City of Peace / Liberation of Jerusalem 7. VI. 1967." double-sided Br commemorative medallion, with serial number "454" on edge, in plastic case (59mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse