11450.
387. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
XIX. sz. Jelzett bécsi bronz buzogányos katona márvány talapzaton / VIenna bronze soldier stauette 15,5 cm