11448.
387. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Aranyozott gipsz fali kép, kis sérüléssel d: 33 cm