1943 Felsőbánya, Baia Sprie; Honvéd repülő laktanya, 2. század III. sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~30/1943-Felsobanya-Baia-Sprie-Honved-repulo-laktanya-2-szazad-III-szakasz-WWII-military-a~II2318985
2318985
13126
387
Military
Ansichtskarten
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: 1943 Felsőbánya, Baia Sprie; Honvéd repülő laktanya, 2. század III. szakasz / WWII military air force barrack with pilots. photo (14×9 cm)
Materialzeichen:
T2/3
: sza