Szerk.: Fekete József - Hevesi József. Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. kötet. Bp., 1891. Kopott, díszes aranyozott egészvászon kötésben. A kötése meglazult, a lapok néhol szakadozottak.