Kínai stílusú, tök alakú porcelán vázapár. XIX. századi Samson (Párizs) jelzéssel. Az egyik vázát a szájánál restauráláták / Pumpkin shaped Chinoisire porcelain vase pair with XIX. century French mark, one of the vases restored at the mouth, 14 cm