XX. sz eleje: Paar János 12 személyes ezüst (Ag) evőeszköz (kanál, villa) készlet. 24 darabos. Mesterjegyes, jelzett szép állapotban. Nettó 1618 g, 21 cm, 22 cm / Silver cuttlery set for 12 person.