Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, erősen sérült, mindkét fedlap töröt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000021/EzustAg-cigarettatarca-jelzett-erosen-serult-mindket-fedlap-torott-horpadt-netto-94~II2316292
2316292
19005
387
7500
Jewellery
Beschreibung: Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, erősen sérült, mindkét fedlap törött, horpadt, nettó: 94,5 g
: karap_norbert