Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Olaj, papír, jelzett, apró felület... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Szasz-Endre-1926-2003-Ferfi-fej-Olaj-papir-jelzett-apro-feluleti-serulesekkel-Uvege~II2320086
2320086
10253
387
60000
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Olaj, papír, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Üvegezett fa keretben. 34×25 cm
: pelikán_kristóf