Püspöky István (1950-2018). Cím nélkül. Computer print. Jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Puspoky-Istvan-1950-2018-Cim-nelkul-Computer-print-Jelzett-Uveg-klipsz-keretben-15x12-~II2234795
2234795
10213
387
Beschreibung: Püspöky István (1950-2018). Cím nélkül. Computer print. Jelzett. Üveg klipsz keretben. 15x12 cm
: karap_norbert