10206. 387. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
27
0 HUF
Pekáry István (1905-19819: Matyó lány, 1932. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Lap jobb széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 21,5×15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf