Fajka János (1935-): Szerelmes emlék. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Fajka-Janos-1935-Szerelmes-emlek-Tuzzomanc-femlemez-jelzett-hibatlan-allapotban-kere~II2322277
2322277
10091
387
40000
Beschreibung: Fajka János (1935-): Szerelmes emlék. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hibátlan állapotban, keretben 18x14 cm
: karap_norbert