Blahos Rudolf (1917-1986): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Blahos-Rudolf-1917-1986-Parlament-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-25x39-cm~II2316545
2316545
10023
387
Beschreibung: Blahos Rudolf (1917-1986): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 25x39 cm
: pelikán_kristóf