12641. 387. Gelaufene Fernauktion Foto
1 200 HUF
0 HUF
1983 Női akt, hátoldalán feliratozott fotó (Akt-fotós tábor, Békéscsaba, 1983), farostra kasírozva, több felületi kopással, sarkaiban sérüléssel, 39x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras