15003.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Baranyai Magyar néphagyományok II. kötet. Szerk.: Dr. Berze Nagy János. Pécs, 1940, Baranya Vármegye közössége. Kopottas, foltos papírkötés. Borító bal alsó sarka sérült, hiányos.