Lendvay Benő: Az ember vagy milyen testünk belseje és hogy működnek szerveink. Könnyen érthető test- és élettan közép-, polgári és felső népiskolák számára és önoktatásra. Ebenhoech P. dr. után -- Pozsonyvármegye főorvosa. Szétbontható ábrákkal. Pozsony - Bp. (1892.) Stampfel. 16 l. 1 kih. mell. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Sérülésekkel