A Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének munkálatai. XII. Nagygyűlés. Szerk.: Országh Oszkár- Barát Irén. Bp, 1930, a Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.