Pannonhalma. Andruskó Károly fametszetei. Szerk.: Dr. Hermann István. Ford. Bánhegyi Miksa. A bevezetést írta: Szabó Flóris. Pápa,1988, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés. Számozott (600/418.) példány.