A babszem csacsi. Hegyháti mesék. Sajtó alá rendezte Schlőgl József és Somlósy Sándor. Szathmáry Géza rajzaival. Vasvár, 1959, József Attila Járási Művelődési Ház Honismereti Köre. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
Megjelent 1500 példányban.