Imádságos könyv a tanuló ifjuság és a nagy közösség számára. Ford. és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izrael istentisztelete. Tel-Aviv,é.n., Sinai, 574 p. Magyar és héber nyelvű. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.