Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~1000008/Muzsnay-Geza-Erdorendezestan-Bp-1912-Patria-Atkotott-felbor-kotes-aranyozott-gerinc~II2200891
2200891
17132
387
Books: Hunting
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Muzsnay Géza: Erdőrendezéstan. Bp. 1912. Pátria. Átkötött félbőr-kötés, aranyozott gerinccel. Gerincen, borítón kis sérülések, foltok.
: kozár_edit