Békés István: Hazádnak rendületlenül. A magyar nép aranykönyve. Bp.,19... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Bekes-Istvan-Hazadnak-renduletlenul-A-magyar-nep-aranykonyve-Bp-1955-Muvelt-Nep-Kiad~II2317798
2317798
15696
387
Books: History
Beschreibung: Békés István: Hazádnak rendületlenül. A magyar nép aranykönyve. Bp.,1955, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
: pelikán_kristóf