Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 205

Siegbert Hummel: Geschichte der Tibetischen Kunst. Leipzig,1953,VEB Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16583.

Rufpreis:
1 600 HUF
16584.

Rufpreis:
3 000 HUF
B.Bónis Éva, Sellye Ibolya: Római kori emailmunkák. Évezredek, évszázadok kincsei. Bp., 1988., Múzsák Közművelődési Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötésben.
16585.

Rufpreis:
800 HUF
Magony Imre: Székesfehérvár szobrai. Székesfehérvár, 1995., Ma Kiadó, Vörösmarty M. Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés.
16586.

Rufpreis:
800 HUF
B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
16587.

Rufpreis:
800 HUF
Gerevich József: Múzsák és festők. Teremtő vágyak 2. Bp., 2017, Noran Libro. Nagyon gazdagon illusztrált, többek közt Gulácsy Lajos képeinek és Márffy Ödön Csinszka portréinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16588.

Rufpreis:
1 600 HUF
Castiglione László - Római művészet. Bp., 1978., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16589.

Rufpreis:
800 HUF
R. Törley Mária szakrális alkotásai 1985-1999.Szerk.: Balogh Ágnes. Bp., 1999, Katedrális Művészeti Bt. Kiafói papírkötés, jó állapotban.
16590.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marosi Ernő: Magyar falusi templomok. Építészeti hagyományok. Bp., 1979, Corvina. Második átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
16591.

Rufpreis:
800 HUF
Müller Rolf, Sümegi György: Fényképek 1956. Bp., 2006, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16592.

Rufpreis:
1 000 HUF
17
Miklós von Bartha-Carl Lászlo: Der Sturm. Die ungarischen Künstler am Sturm Berlin. 1913-1932. Basel, 1983, Galeria von Bartha-Panderma. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16593.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kós Károly: Székely népballadák. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
16594.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF