16584.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Siegbert Hummel: Die Lamaistische Kunst in der Umwelt von Tibet. Leipzig,1955,Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban.