Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-IV. (Két kötetben.) Nemzeti Irodalmunk mesterei. Bp., 1922, Singer és Wolfner, 151 p.+141 p.+ 5 t. +128 p.+3 t.+164 p.+4 t. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az első kötetben néhány lapszélen folttal.