Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Feke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Gyorffy-Istvan-Matyo-nepviselet-Bp-1956-Kepzomuveszeti-Alap-Fekete-feher-es-szines-~II2300524
2300524
16725
387
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Györffy István: Matyó népviselet. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, meglazult kötéssel.
: nagy_andras