1935 Magyar Iparművészet. XXXVIII. évf. 9-10. sz. Szerk.: Szablya Fri... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/1935-Magyar-Iparmuveszet-XXXVIII-evf-9-10-sz-Szerk-Szablya-Frischauf-Ferenc-Papirkote~II2323753
2323753
16599
387
Books: Architecture, Art
Beschreibung: 1935 Magyar Iparművészet. XXXVIII. évf. 9-10. sz. Szerk.: Szablya Frischauf Ferenc. Papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé hiányos gerinccel.
: ekb