17675.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kopott állapotban.