17474.
387. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Havas István: Az ivadék. Elbeszélések. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 251+2 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.