Dante Alighieri's Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Néme... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/387/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000015/Dante-Alighieris-Gottliche-Comodie-Dritter-Theil-Das-Paradies-Nemet-nyelven-Lipcse-1871-B~II2317786
2317786
17390
387
Books: Other languages
Beschreibung: Dante Alighieri's Göttliche Comödie. Dritter Theil. Das Paradies. Német nyelven. Lipcse, 1871, B.G. Teubner. Ex librisekkel, bejegyzésekkel, kihajthatós mellékletekkel, kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
: pelikán_kristóf