Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-esernyos-nyuszik-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-m-5-cm~II2313857
2313857
11103
386
3400
Beschreibung: Hollóházi porcelán esernyős nyuszik. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 5 cm
: karap_norbert