11124. 386. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás porcelán fonott kínáló, kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos, 16,5x26,5 cm, m: 4 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert