Dán porcelán kistányérok, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Dan-porcelan-kistanyerok-8-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-15-5-cm~II2312312
2312312
11231
386
Beschreibung: Dán porcelán kistányérok, 8 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
: nagy_andras