Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Ifj-Badar-Balazs-Mezotur-mazas-keramia-vaza-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-16-5-cm~II2231340
2231340
11035
386
Art-ceramics
Beschreibung: Ifj. Badár Balázs (Mezőtúr) mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
: karap_norbert