Kalmár Márton (1946-) 1988. "Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Kalmar-Marton-1946-1988-Professzor-Varro-Vince-Egyetemi-tanari-jubileuma-alkalmabol-tan~II2244920
2244920
30736
386
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Kalmár Márton (1946-) 1988. "Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988" öntött Br emlékérem (335,72g/100mm) T:1- kis patina / Hungary 1988. "Varró Vince, Prof." cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (335,72g/100mm) C:AU small patina
CS 696.
: tánczos_gábor