31885.
386. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
23db-os vegyes kitüntetés, jelvény, tok tétel, közte 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül (T:3, erősen sérült) T:vegyes