12239.
386. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
1 800 HUF
Össz. 5 db kisebb méretű fa képkeret, ebből 2 db 18,2x22,5, többi 18,3x24,4 cm, 30x21 cm belső mérettel, egyik 11x11 cm látható mérettel, némelyiken kisebb sérülésekkel