1920 A magyarországi országgyűlési képviselőválasztási kerületek térképei. 1861-1915. Terv.: Fodor Ferenc. [Bp. (1920.), M. Kir. Külügyminisztérium],14 (VII/A-N.) t. Kopott félvászon-mappában, 23x30 cm