11873. 386. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 200 HUF
17
0 HUF
Hazafias Népfront Községi Bizottsága zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, széleinél kissé sérült, hátoldala rozsdás, 19,5x29,5 cm közötti méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert