1850 Az ausztriai birodalmat illető bidodalmi törvény- és kormánylap 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500031/1850-Az-ausztriai-birodalmat-illeto-bidodalmi-torveny-es-kormanylap-1850-diki-evfolyam-harma~II2195316
2195316
13508
386
Printed Materials
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: 1850 Az ausztriai birodalmat illető bidodalmi törvény- és kormánylap 1850-diki évfolyam, harmadik rész. Július-szeptember. Német.magyar kétnyelvű. félvászon kötésben.
: tánczos_gábor