Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Juwelen/Juwelen~1000001/Aranyozott-ezustAg-viragos-gyuru-jelzett-meret-58-brutto-9-29-g~II2289971
2289971
19029
386
5500
Jewellery
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g
: karap_norbert