3 db színes, részben kézzel színezett XIX. sz. acélmetszet brit helyszínekről: Remains of the monastery, Bury St Edmund's. Thurso castle Caithness Dunmore Park Stirlingshire. Üvegezett fa keretben. 8,5x12 cm