10447.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Virág csendéletek, 3 db, aquarellek, papírok, jelzettek, 50x36 cm és 51x36 cm közötti méretben