10394.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
91,89 EUR, 100,00 USD
Ujházy E D jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, restaurált. Díszes, neorokokó stílusú fa keretben, 60x80 cm