Storno jelzéssel: Soproni utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Storno-jelzessel-Soproni-utcareszlet-akvarell-papir-uvegezett-keretben-15C39710-cm~II2311508
2311508
10379
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Storno jelzéssel: Soproni utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett keretben, 15×10 cm
: karap_norbert