Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Össz 3 db Uppsala (Upsala) svéd várost ábrázoló grafika, 1 rézkarc és 2 db metszet. Üvegezett fa keretben. Rézkarc: 24,5×21 cm. Metszetek. 22x15 és 15x22 cm.