10423.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kótyagosan. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm