10451.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Férfii arckép (hátoldalán tanulmányok). Olaj, papír, sérült, 63x48 cm