10415.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Étkezdében. Akvarell, ceruza, kréta, papír, lap felső sarkaiban sérült, 24,5x32,5 cm